MÖBLER / Bord / Månbord 14099067
nr 1409 9067
Månbord
björk, 1800-tal. Diameter: 118, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:31:24
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr